Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Zvuk se stane hudbou

Svatby a akce do 300 lidí

Hlavní PA

ES 1203, kompletní stereofonní zvukovým systémem zahrnujícím všestrannost svých předchůdců s pozoruhodnými SPL (systém je vybaven 2400W koncovým zesilovačem poslední generace) a působivě koherentním vzorem zvuku. Výkon: 4800 W. Repro: 2x12" a 8x4"

6 ks včetně stativu
Cena 3500 Kč/48 hodin

Multifunkce

StageSource L2t je inteligentní aktivní reprobox, s vestavěným dvoukanálovým mixem pro Mic/Line, který Vám nabídne nevídané možnosti. Inženýři Line6 měli jasný cíl - postavit ten nejvšestrannější reprobox na světě. Výkon: 800 W. Repro: 10"

1 ks včetně stativu
Cena 1000 Kč/48 hodin

Bez drátu

Bezdrátové systémy Sennheiser G4 zvládnou vzdálenost až 100 metrů, k ovládání slouží několik tlačítek a přehledný LCD displej. Set obsahuje mikrofonní vysílač s hliníkovým tělem a Mute tlačítkem pro ztlumení mikrofonu. Vysílač je osazen dynamickou kapslí e945. Mikrofon nabízí detailní a bohatý zvuk, nízký mechanický hluk a je navržen tak, aby se vokál vždy prosadil v mixu kapely.
(k dispozici i sada G3 e845, bodypack + náhlavní mic HSP)

1 sada 800,- Kč/48 hodin

Mix

Ui24R je mixážní pult a audio rozhraní s dálkovým ovládáním přes wi-fi. Připojit lze až 10 mobilních zařízení s iOS, Androidem, Windows, Mac OS. Ovládání probíhá přes prohlížeč bez nutnosti instalovat další aplikace. Mixér disponuje velmi kvalitními Studer předzesilovači a balíkem digitálních efektů Lexicon (Reverb, Delay, DBX Compression). Zabudované audio rozhraní umožňuje nahrání až čtyřiadvaceti stop.

1 ks vč. kabeláže 
Cena 1200,- Kč/48 hodin

Mix snadno

Analogový mixážní pult YAMAHA s deseti kanály. K dispozici je čtveřice kombinovaných mikrofonních Jack 6.3 mm/XLR vstupů s fantomovým napájením, další tři linkové stereo vstupy, 1x Aux Send výstup, Monitor Out a stereo výstup s XLR a Jack konektory. O absolutně čistý zvuk se starají mikrofonní předzesilovače D-PRE s Darlington obvodem s kompresor u mikrofonních vstupů. Samozřejmostí je také sluchátkový výstup pro okamžitý monitoring.

1 ks vč. kabeláže
Cena 500,- Kč/48 hodin

Subbass

DB TECHNOLOGIES SUB 28 D
dB Technologies jsou firmou, která je již dlouho známá pro své kvalitní aktivní subwoofery. Jejich předností zejména skombinování vysokého výkonu a muzikálního zvuku, který se neztratí. Toho lze dosáhnout jen pomocí kvalitních reproduktorů a dobře designovaných kabinetů. Díky unikátní konstrukci jsou tyto aparáty schopné vyvinou vyšší akustický tlak než většina konkurenčních modelů, avšak zároveň mají vyrovnaný tón, jsou relativně malé a lehké.

1 ks repro 1x12" 800W
Cena á 700,- Kč/48 hodin

Příslušenství

Značkové příslušenství jako kondenzátorové a dynamické mikrofony, bezdrátové sety, mikrofonní a nástrojová kabeláž , různé redukce, mikrofonní i repro stojany, nástrojové stojánky, rampa, DJ stolky, přepravní obaly, vozíky a boxy, ale i hudební nástroje, nahrávací zařízení, přehrávače, tablety pro dálkové ovládání a další příslušenství.

Dle ceníku na 48 hodin

Vyžádejte si konkrétní nabídku

To nechcete

Aby to na vaší akci těsně před začátkem nevypadalo takto, objednejte si služby technika a zvukaře. Za mnoho let hudební a zvukařské praxe jsme nasbírali mnoho zkušeností v oboru a můžeme si proto dovolit Vám tyto zkušenosti a podporu nabídnout.

Zvukař 
Cena 500,- Kč/1 hodina
Technik
Cena 300,- Kč/1hodina

čas během akce + 2 hodiny na přípravu a následně likvidaci.

Pro objednávky vč. hudební produkce výrazná sleva na balíček.

604 746 111 nebo 603 864 711, johniehealer@gmail.com
© Copyright 2019 Johnie Healer - All Rights Reserved

We use cookies to give you the best experience. Read our cookie policy.