Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Světlo se změní v pocit

Párty osvětlení do 150 lidí

Par

Dotz Par od společnosti ADJ využívá moderní technologii COB (Chip On Board), která umožňuje umístění výkonného LED zařízení do malého prostoru. Výsledkem je LED Par těleso s velice intenzivním výstupem bez jakýchkoliv RGB stínů. Je určeno především jako mobilní i stálý wash osvětlovací efekt do klubů, na taneční parkety, ale například i pro kostely. COB LED zařízení v tělese Dotz Par využívá 36W TRI zdroj (3 v 1).


Bar

Ultra HEX Bar 6 společnosti ADJ je všestranné lineární LED těleso s šesti 10W HEX LED diodami 6 v 1. Těleso má úhel vyzařování 40 stupňů a uživatelé tak mohou vytvářet široké wash efekty s jemným mícháním barev díky 63 vestavěným barevným makrům využívajícím červené, zelené, modré, žluté, bílé a UV LED diody. Tato LED lišta je nejen skvělým doplňkem pro nasvětlování jevišť a tanečních parketů


Efekty

Přidejte do své světelné show „BUM“! Vytvořte čistou světelnou zábavu pro jakoukoliv příležitost se zařízením Boom Box FX2 společnosti ADJ, které obsahuje 4 efekty v 1. Zalijte místnost světlem z klasického derby efektu, pokryjte místnost gobo efekty, promítejte barevné wash efekty na taneční parket a okouzlete lidi červeným a zeleným laserem stylu Galaxian!


Výrobník mlhy

Fog Fury Jett Pro od ADJ je vysokorychlostní vertikální výrobník mlhy, který do mlhy přimíchává barvy z 28 3W LED (6 červených, 7 zelených, 6 modrých, 3 jantarových a 6 UV). Fog Fury Jett Pro tvoří suché, rovnoměrné oblaky mlhy na 12 metrů do vzduchu. Výrobník má speciální design topného článku, který k přenosu potrubím používá olej a předchází tak zanášení a ucpávání. Dále je vybaven vysoce výkonným čerpadlovým systémem zajišťujícím optimální výstup. Výrobník využívá technologii ETS (elektronické snímání teploty) společnosti ADJ k zajištění optimální úrovně tepla, s velmi krátkou dobou předehřívání mezi jednotlivými výfuky mlhy.


DMX

Protokol DMX (Digital Multiplex) má původ v oblasti divadel a veřejných akcí, kde slouží k řízení inteligentních osvětlovacích a efektových přístrojů.Revoluční systém řízení osvětlení MyDMX GO kombinuje jedinečné intuitivní ovládání v podobě aplikace s kompaktním rozhraním, které se bezdrátově připojí k vašemu iPadu nebo tabletu. Světelné zařízení následně připojíte pomocí 3-pin konektorů pro DMX In/Out. Systém je kompatibilní se všemi typy DMX světel, ideální pro cestující baviče, do malých klubů a zábavních center.

Rampa, stojany, projekce a video

Párty stojany a rampa pro zavěšení světel a lycra kryty dotvoří vaše prostředí a také úmožní umístit světla a efekty do potřebné výšky aby mohli umocnit atmosféru na parketu.
Disponujeme projektory, projekčními plátny a LCD televizemi pro projekci vašich promo videí, prezentací, foto slide show a stremů. 
Zajistíme i případný video záznam s nasledným postprodukčním zprácováním vč. střihu a ozvučení.

DOTZ PAR

Ultra Hex Bar 6

ADJ Boom Box FX2

Fog Fury Jett

Pro objednávky komplexní produkce výrazná sleva na balíček.

604 746 111 nebo 603 864 711, johniehealer@gmail.com
© Copyright 2019 Johnie Healer - All Rights Reserved

Youtube Video

We use cookies to give you the best experience. Read our cookie policy.